Každodenná šálka vďačnosti

 

O čom je šálka vďačnosti?

Je predsa jasné, že o vďačnosti :) Vďačnosť je kľúčovou vlastnosťou k spokojnému životu. Od toho, či vieme byť vďační, závisí omnoho viac, než by sa nám na prvý pohľad mohlo zdať. Naopak, život v nevďačnosti a nespokojnosti býva často nenaplnený.

Naučila som sa, že vďačnosť je "life-changing". Zmenila mi život. Ako? Jednoducho! Každý deň si vezmi tento motivačný denník a napíš si veci, za ktoré si vďačný/á. Urobme si pohodičku, zakryme sa dekou, spravme si čaj či kávu a skúsme sa na chvíľu zastaviť a zamyslieť. Napíšme si pár riadkov o tom, čo nás potešilo, urobilo nám radosť, vyčarilo úsmev na tvári...
Kniha nemá vekovo ohraničenú cieľovú skupinu čitateľov. Svojim obsahom zaujme hlavne jemnejšie duše, dievčatá a ženy, avšak je tiež vhodná pre každého, kto chce osobnostne rásť a napredovať.

Obsahuje vyše 90 ručne kreslených čiernobielych ilustrácií, ktoré je možné skrášliť podľa svojich vlastných predstáv. Na zadných stránkach nájdeme tiež tématické omaľovánky a motivačnú dokresľovačku.

Každodenná šálka vďačnosti však nie je len kniha či denník, ale najmä vzácny čas. Sú to chvíle, kedy sa zastavíme a prečítame si pár povzbudzujúcich riadkov, či vtipných alebo tvorivých výziev, a taktiež si zapíšeme to, za čo sme aktuálne vďační. Čokoľvek, čo nás teší a posúva vpred. Naučme sa spolu vidieť život cez postoj vďačnosti a nechajme sa potešiť každodennými drobnosťami i obrovskými zázrakmi, ktoré sa vôkol nás dejú každý deň.

Čitateľ (lomeno pisateľ) začína svoj príbeh prvým zimným dňom, krátko pred vianočnými sviatkami. Jednotlivé stránky nás postupne prevedú najchladnejšími mesiacmi v roku, spríjemnia nám pohodu počas prázdnin či dovolenky, spoločne privítame ďalší rok a vstúpime doň v správnej nálade, ktorá nám vydrží až po obdobie začínajúcej jari.
Knižka je nostalgickým pohladením počas tmavých večerov pri sviečkach, ale tiež motivujúcim nakopávačom k radosti a k rôznym aktivitám.

Každodenná šálka vďačnosti je vhodná aj ako originálny vianočný darček:

motivujúci obsah (povzbudenia, úlohy, lifehacky)
denník
vhodné pre všetky vekové kategórie
viac ako 90 ručne kreslených čiernobielych ilustrácií (možné vyfarbiť)
priestor pre vlastné poznámky, kresby, fotky
tématické zimné omaľovánky/vystrihovačky
sebarozvojová dokresľovačka

 

 

 

 

 

 Kniha
Vydavateľstvo Pod Hviezdou
Vydanie prvé
Počet strán 220
Formát 148×210 mm
Väzba brožovaná väzba
Dátum vydania 2021

Každodenná šálka vďačnosti

zľava
5 %
  • Bežná cena: 15.99€
  • Naša cena: 15.19€