7 tajomstiev Božieho milosrdenstva

„Dôvera v Boha je podstata posolstva o milosrdenstve.“

Prostredníctvom knihy 7 tajomstiev Božieho milosrdenstva nám autor ukazuje, že uctievanie Božieho milosrdenstva nie je len ďalšou súkromnou pobožnosťou. Pochopiť ho a vstúpiť do jeho hĺbky je kľúčovým okamihom duchovného života každého človeka. Autor nám dáva pozvanie na cestu, aby milosrdenstvo mohlo premeniť aj náš život. Všetko sa môže stať zmysluplnejším, silnejším a vitálnejším, keď skutočne prijmeme dar Božieho milosrdenstva – pretekajúcu lásku Najsvätejšej Trojice.

V roku 2000 pápež Ján Pavol II. kanonizoval veľkú vizionárku 20. storočia sestru Faustínu Kowalskú a ustanovil, že prvá nedeľa po Veľkej noci sa bude každoročne sláviť ako Nedeľa Božieho milosrdenstva. V roku 2006 pápež Benedikt XVI. zdôraznil, že „úcta k Božiemu milosrdenstvu nie je len sekundárnou pobožnosťou, ale neoddeliteľnou súčasťou kresťanskej viery a modlitby“. Pápež František vyhlásil mimoriadny Jubilejný rok Božieho milosrdenstva, ktorý sa začal sláviť 8. decembra 2015. Všetci traja pápeži jasne vyjadrili, že Božie milosrdenstvo patrí k podstate kresťanskej viery, a táto kniha odhaľuje prečo.

Vinny Flynn je výkonný riaditeľ MercySong Ministries of Healing (služby uzdravovania). Je nadaný hudobník, prednášateľ a spisovateľ. Vďaka prednáškam o Božom milosrdenstve, sviatostiach a Otcovej láske sa stal obľúbeným hosťom na farských misiách, konferenciách a duchovných cvičeniach.Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Trnava, DK Košice
Vydavateľstvo Zachej
Vydanie prvé
Počet strán 232
Formát 125 x 195 mm
Väzba viazaná väzba (tvrdá)
Dátum vydania 2019

7 tajomstiev Božieho milosrdenstva

zľava
5 %
  • Autor: Flynn Vinny
  • ISBN 9788082110749
  • Dostupnosť: Skladom
  • Bežná cena: 8.90€
  • Naša cena: 8.46€

zľava
5 %
Ako sa modliť
Kníh Davida Torkingtona o modlitbe sa už predalo viac ako 130 000 výtlačkov. Boli preložené do mnohý..
5.90€ 5.61€

zľava
5 %
Apofthegmata
Souborné vydání proslulých »apofthegmat«, výroků a příběhů připisovaných starým poustevníkům v Egypt..
27.00€ 25.65€

zľava
5 %
15 dní so svätou Ritou
Svätá Rita z Cascie, ako ju volajú podľa talianského mesta, kde žila, je patrónkou vzývanou v "bezná..
4.00€ 3.80€