MISIA - Mission

Kniha Misia-Mission uzískala ocenenie Najkrajšia kniha Slovenska 2010.
MISIA opisuje sugestívne a dramatické príbehy slovenských saleziánov – misionárov, ako ich zachytil fotograf Alan Hyža a reportér Peter Kubínyi.
Kniha je súhrnom deviatich reportáží o slovenských saleziánskych misionároch. Tí pôsobia na každom kontinente, pomáhajú ľuďom postaviť sa na vlastné nohy a získať stratenú dôstojnosť. Fotograf Alan Hyža a reportér Peter Kubínyi počas dvoch rokov vycestovali do týchto krajín a zachytili osudy slovenských saleziánov – misionárov a ľudí, pre ktorých žijú.
Príbehy slovenských saleziánov z knihy MISIA boli v rokoch 2008 a 2009 odmenené viacerými prestížnymi novinárskymi cenami. Alan Hyža spolu s Petrom Kubínyim sa stali držiteľmi niekoľkých ocenení Novinárskej ceny Open Society, Slovenského syndikátu novinárov, slovenského Literárneho fondu a ďalších. Za fotografie získal Alan Hyža ocenenie Fotograf roka 2009.
Kniha vyšla dvojjazyčne – v slovenčine a v angličtine. Ide o prvú publikáciu Vydavateľstva Don Bosco vydávanú v takomto prevedení a rozsahu.Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Košice
Vydavateľstvo Don Bosco
Vydanie prvé
Počet strán 248
Formát 230×285 mm
Väzba pevná väzba
Dátum vydania 2010

MISIA - Mission

zľava
5 %
  • ISBN 9788080741136
  • Dostupnosť: Skladom
  • Bežná cena: 33.00€
  • Naša cena: 31.35€