Písací stôl

Autorka New York Times bestselleru Svadobné šaty prichádza s novou knihou, ktorá si vás získa tajomstvami, romancou a príbehom dvoch žien, ktoré žijú v rôznych obdobiach, ale sú spojené rovnakou túžbou a snom.
 

Tenley Rothová napísala svoju jedinú knihu, ktorá je ale stále na zozname bestsellerov. No musí napísať aj druhú knihu, ale zväzuje ju strach. Dokáže zopakovať svoj prvotný úspech i pri druhej knihe? Alebo je len podvodníčka, ktorá úplne stratila inšpiráciu? Vydavateľ na ňu tlačí s termínom, ale Tenley má spisovateľský blok. Keď jej odcudzená mama zavolá a požiada ju o pomoc počas chemoterapie, zbalí si svoje veci a odíde na Floridu, kde stretne pekného návrhára nábytku Jonasa Sullivana. Tenley zistí, že jej srdcu doteraz niečo chýbalo.
 

O storočie skôr sedí iná žena za tým istým stolom so svojimi vlastnými nádejami i strachmi. Birdie Shehornová je dcéra bohatého obchodníka. Narodila sa v Pozlátenom veku Ameriky. Jej prísna mama rozhoduje o každom jej pohybe, dokonca aj o tom, za koho sa má vydať. Ale Birdie má svoje sny, hoci netuší, ako by ich mohla zrealizovať. Túži rozprávať svoje príbehy, písať romány a zaujať svet. Keď zistí, že jej mama urobila opatrenia, aby manipulovala s jej budúcnosťou, musí sa rozhodnúť, či sa podriadi alebo si zabezpečí úplne nový spôsob života podľa seba.
 

Tenley a Birdie žijú v úplne odlišných svetoch, ale osud ich spojil a toto zvláštne spojenie dokáže preklenúť aj čas.Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Trnava, DK Bratislava, DK Košice
Vydavateľstvo Christian Project Support
Vydanie prvé
Počet strán 358
Formát 152×234 mm
Väzba pevná väzba
Dátum vydania 2018

Písací stôl

zľava
5 %
  • Autor: Hauck Rachel
  • ISBN 9788089793365
  • Dostupnosť: Skladom
  • Bežná cena: 11.90€
  • Naša cena: 11.31€