Ježiš, môj uzdravovateľ
Si krestan a so svojou vierou to myslíš vážne. Usiluješ sa dávalt Boha na prvé miesto, modlíš sa, a predsa prichádza v tvojom živote jeden neúspech za druhým. Cítiš sa odmietaný, nespokojný, plný strachu, hnevu, bezmocnosti, ale aj výčitiek svedomia.
 
„Je veľa vecí, ktorým nerozumieme. Jedno je však isté: všetci potrebujeme uzdravenie, a to uzdravenie duchovné, telesné lebo vnútorné. Možno potrebujeme uzdravit oblasti, ktoré sú zasiahnuté okultizmom alebo útokom od zlého ducha".
 
„Možno ste si nikdy neuvedomili, že určité vaše postoje a prejavy správania sú dôsledkom zranení z minulosti. Sv. Pavol hovorí, že v každom z nás je starý človek. Ale kto je ten starý človek, ktorý žije v nás? To je to naše staré ,ja' plné strachu a hnevu, ktoré je strnulé, ktoré sa bráni a zúfa, podlieha depresiám a znechuteniam. Pán chce, aby v nás starý človek zomrel a začal v nás žič nový človek životom bohatým a plným."
 
Páter Elias Velia v tejto knihe poukazuje na mnohé príčiny nášho utrpenia a zároveň jednoducho a zrozumiteľne privádza k osobnému stretnutiu s Ježišom, jediným Uzdravovateľom.
 
Lebo Boh chce naše uzdravenie.


Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Trnava, DK Košice, DK Bratislava, DK Piešťany
Vydavateľstvo Per Immaculatam
Vydanie šieste
Počet strán 416
Formát 133×195 mm
Väzba brožovaná väzba
Dátum vydania 2019

Ježiš, môj uzdravovateľ

zľava
5 %
  • Autor: Vella Elias
  • ISBN 9788089606122
  • Dostupnosť: Skladom
  • Bežná cena: 11.90€
  • Naša cena: 11.31€