Moc obyčajného skutku

AJ TY MÔŽEŠ PRINIESŤ ZMENU

Svet okolo nás sa nám možno zdá veľmi často odmeraný a neprajný. Autorka tejto knihy, Debbie Macomberová, sa na vlastnej koži presvedčila, že život prežívaný v duchu štedrosti prináša nečakané zázraky. Životy ľudí sa môžu zmeniť spôsobom, akým si to ani nevieme predstaviť. Jeden malý chlapec v Galilei dobrovoľne odovzdal svoje ryby a chleby Ježišovi a stal sa svedkom toho, ako sa jeho skromný dar mnohonásobne rozmnožil a nasýtil päťtisíc mužov. Aj my môžeme žiť s otvorenými dlaňami a žasnúť nad tým, čo Boh uskutočňuje prostredníctvom našich obyčajných skutkov štedrosti.

Táto úžasná zbierka skutočných príbehov a motivujúcich posolstiev vás poteší a zároveň prekvapí. Pri jej čítaní sa na vlastné oči presvedčíte, že darovanie času, povzbudenia, nádeje, smiechu, modlitby, služby, prejavenie pohostinnosti či odpustenia často mení život nielen príjemcovi týchto darov, ale aj ich darcovi. Stačí jeden obyčajný skutok.

Debbie Macomberová nás pomocou svojho majstrovského rozprávačského talentu vyzýva, aby sme žili s otvoreným srdcom a ponúkali Bohu to, kým sme a čo máme, aby to mohol použiť v živote druhých ľudí. Keď to budeme robiť s dychtivým pocitom očakávania, životy ľudí – vrátane nášho vlastného – sa zmenia tak, ako si to ani nevieme predstaviť.

DEBBIE MACOMBEROVÁ v súčasnosti patrí medzi popredné autorky ženskej beletrie. Pravidelne sa objavuje vo všetkých významných rebríčkoch bestsellerov. Náklady jej kníh majú už viac než 200 miliónov výtlačkov. Je obľúbenou spisovateľkou na celom svete a jej romány sa udržali na zozname bestsellerov New York Times viac než 1000 týždňov. Spolu s manželom Waynom sú skvelí rodičia a starí rodičia. Žijú vo Fort Orchard v štáte Washington.Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Trnava, DK Bratislava
Vydavateľstvo Christian Project Support
Vydanie prvé
Počet strán 256
Formát 147×210 mm
Väzba brožovaná väzba
Dátum vydania 2022

Moc obyčajného skutku

zľava
5 %
  • Bežná cena: 13.90€
  • Naša cena: 13.21€

zľava
57 %
Kristus na Veľkú noc
Správy o zmŕtvychvstaní sú najradostnejšími časťami evanjelií. Tak ako v knižke Kristus vo Veľkom tý..
2.30€ 1.00€

14 zastavení krížovej cesty – cesty Pána Ježiša a cesty človeka. V niečom si tieto dve cesty budú po..
2.30€

zľava
5 %
Na ostrov smrti
Táto kniha vám chce ukázať život P. Damiána José de Veuster, jeho mladé roky v zemi Flámov, jeho hrd..
9.00€ 8.55€

zľava
5 %
Návrat k životu/Počúvanie Slova, Duchovné sprevádzanie, Uzdravenie srdca
Jedine Boh nachádza cestu k najtajnejším zákutiam ľudského vnútra bez narušenia slobody a pri r..
5.40€ 5.13€