- Rok Vendelína Javorku SJ (4)
- Advent a Vianoce (35)
- Akciové tituly (190)
- Beletria a príbehy (313)
- Biblie (53)
- Biblistika (87)
- Časopisy (42)
- CD, DVD, Audioknihy a nahrávky (9)
- Darčekové knižky (54)
- Dejiny (40)
- Deti ( od 5 do 12 rokov) (221)
- Deti do 5 rokov (73)
- e-knihy a e-časopis (15)
- Edícia Dialógy (22)
- Edícia Manresa (39)
- edícia Svedectvo viery (21)
- edícia Teologická knižnica (6)
- Filozofia (49)
- Ikony (3)
- Komentáre k Starému a Novému zákonu (10)
- Kultúra a umenie (24)
- Manželstvo a rodina (168)
- Mariánska úcta (47)
- Mládež (140)
- Modlitby a pobožnosti (283)
- Myšlienky a citáty (69)
- Mystika (52)
- Pápež František (39)
- Pápež Lev XIV. (6)
- Pastorácia a homílie (39)
- Pôst a Veľká noc (75)
- Psychológia a motivačná literatúra (211)
- Publikácie Teologickej fakulty TU (99)
- Recepty (2)
- Rodina Munkovcov (6)
- Rozhovory (60)
- Spiritualita (715)
- Spoločenské vedy (19)
- Starokresťanská knižnica (13)
- Súborné dielo Emila Krapku SJ (8)
- Sväté písmo - Jeruzalemská Biblia (7)
- Teológia (123)
- Tituly z iných vydavateľstiev (2550)
- Životopisy a memoáre (240)
Takzvaní „singles“ sú dnes mimoriadne veľkou skupinou dospelých, ktorá sa každým rokom rozrastá. Ako konkrétne môže uznávaný koncept Garyho Chapmana – päť jazykov lásky – pomôcť ľuďom, ktorí z rôznych dôvodov žijú sami alebo sami vychovávajú deti? Aj single ľudia žijú v mnohých vzťahoch – s rodičmi, so súrodencami, s kolegami v práci, so spolubývajúcimi, so svojimi deťmi. V knihe nájdete množstvo praktických rád, skúseností a zaujímavých situácií a postrehov, ktoré vám pomôžu vyriešiť problémy vo vzťahoch a žiť spokojnejšie.
„Každý človek, či už žije v manželstve, alebo je slobodný, mladý či starý, má emocionálnu potrebu cítiť sa milovaný. Keď je táto potreba naplnená, vedie nás to k tomu, že chceme žiť tak, aby sme boli prospešní tomuto svetu. Ak sa však cítime nemilovaní, máme problém vôbec prežiť. Som presvedčený, že pravdy, ktoré slobodní a osamelí dospelí nájdu v tejto knihe, im pomôžu osvojiť si zručnosti potrebné na to, aby mohli milovať a byť milovaní.“ Gary Chapman
GARY CHAPMAN, PhD., je autorom bestsellerov zo série 5 jazykov lásky. Po celom svete sa predalo vyše 20 miliónov týchto kníh a jeho diela boli preložené do viac ako päťdesiatich jazykov. Doktor Chapman cestuje po svete a prednáša o manželstve, rodine a vzťahoch a jeho rozhlasové programy sa vysielajú na vyše štyristo staniciach.
| Informácie o titule | |
| Dostupnosť | V kníhkupectve DK Košice, DK Trnava |
| Vydavateľstvo | Porta Libri |
| Vydanie | prvé |
| Počet strán | 192 |
| Formát | 155×217 mm |
| Väzba | viazaná / tvrdá obálka |
| Dátum vydania | 2025 |
5 jazykov pre slobodných a osamelých
