Boh nie je mŕtvy

„Najvýstižnejšia, najpresvedčivejšia a najobsiahlejšia zbierka dôkazov existencie Boha a pravdivosti kresťanstva, aká v posledných rokoch vznikla.“ David Aikman, spravodajca časopisu Time a autor knihy One Nation Without God? 

Kniha Boh nie je mŕtvy je výborným sprievodcom pre hľadajúcich a pripomína veriacim, že… – skutočná viera nie je slepá – opiera sa o dôkazy, – život nie je náhoda – všetko vo vesmíre má svoj zmysel a zámer, –dobro a zlo nie sú iba ilúziou, – Boh sa nám zjavil v osobe Ježiša Krista. Poznatky z filozofie, prírodných vied, histórie a teológie napomáhajú formulovať presvedčivé dôkazy o existencii Boha. Kniha Boh nie je mŕtvy je apologetikou 21. storočia, ktorá ponúka vysvetlenia na kľúčové koncepty a kontroverzie. Neuveriteľne presné „vyladenie“ podmienok pre život vo vesmíre, jeho počiatky a historické dôkazy Kristovho zmŕtvychvstania možno najlepšie vysvetliť práve existenciou inteligentného a nadprirodzeného Stvoriteľa. 

Rice Broocks je spoluzakladateľom siete zborov Every Nation, ktorá v súčasnosti zahŕňa viac ako tisíc cirkevných spoločenstiev a stovky služieb na vysokých školách v šesťdesiatich krajinách sveta. Je pastorom Bethel World Outreach Church v Nashville a autorom niekoľkých kníh. Rice Broocks ukončil teologické vzdelanie a doktorát získal na Fullerovom teologickom seminári.Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Košice
Vydavateľstvo Slovo Života
Vydanie prvé
Počet strán 240
Formát 147×208 mm
Väzba brožovaná
Dátum vydania 2013

Boh nie je mŕtvy

zľava
5 %
  • Autor: Broocks Rice
  • ISBN 9788089165421
  • Dostupnosť: Skladom
  • Bežná cena: 9.00€
  • Naša cena: 8.55€