Príď a uzdrav nás! /viazaná - tvrdá obálka/

Boh nás miluje celých. Žiadna časť našej osobnosti nie je pred ním skrytá a nie je nič, s čím by si neporadil.

Sme ochotní vydať sa mu úplne do rúk? Boh nás chce uzdraviť a oslobodiť. Túži, aby sme žili v jednoduchej radosti životom slobodných ľudí. On je darcom duchovného, vnútorného i fyzického uzdravenia. Kniha Príď a uzdrav nás! je modlitbovým sprievodcom, s ktorým môžeme vykročiť na cestu oslobodenia a prijať dar uzdravenia.

Autor, katolícky kňaz Imrich Degro, je skúsený exorcista a už roky slúži modlitbami za uzdravenie a oslobodenie. V knihe ponúka modlitby za uzdravenie, ktoré sa dotýkajú celého nášho života od našich predkov a nášho počatia cez dospievanie až po dospelosť. Nevynecháva žiadnu z dôležitých oblastí nášho života, akými sú prijatie sviatostí, vnútorná sloboda, život v pravde, moc našich slov či zranené emócie.

Modlitby otvára krátka katechéza, ktorá zároveň vovádza do osobnej modlitby. Na mnohých miestach autor nabáda modliť sa vlastnými slovami, lebo tak sa naša modlitba stáva živou a dáva priestor na pôsobenie Božej moci v nás. Tieto modlitby sa môžu použiť nielen pri súkromných pobožnostiach, ale aj pri moderovaných adoráciách. Tie najväčšie boje sa odohrávajú práve v modlitbe. Prijmime pozvanie a zakúsme, aké je to žiť v plnosti slobody Božích detí, uzdravení a celiství.

Pre súkromnú pobožnosť a moderované adorácie. Kniha je cirkevne schválená.Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Košice
Vydavateľstvo Zachej
Vydanie prvé
Počet strán 192
Formát 110×153 mm
Väzba pevná väzba
Dátum vydania 2019

Príď a uzdrav nás! /viazaná - tvrdá obálka/

zľava
5 %
  • Autor: Degro Imrich
  • ISBN 9788082110923
  • Dostupnosť: Skladom
  • Bežná cena: 6.90€
  • Naša cena: 6.56€

zľava
5 %
Uzdravovanie v modlitbe
Kniha obsahuje tieto témy: -*Liečenie duchovných chorôb *Modlitba uzdravenia *Modlitba oslobodeni..
5.90€ 5.61€