28 dní pre dušu / modlitbový fotozápisník

Drahý priateľ,

vo svojich rukách držíš malé dielko s hlbokým bohatstvom, ktoré Ti môže byť nápomocné v prehlbovaní Tvojej viery. Nájdeš v ňom zamyslenia na štyri týždne s témami: vďačnosť, radosť, obeta a nádej. Každá téma je umocnená bohatstvom citátov z Božieho slova a výrokmi svätých. Nájdeš tu aj prázdne riadky, do ktorých si môžeš napísať, čo Ti našepkáva Tvoje srdce. Využi silu Ducha Svätého a pozvi ho každý deň, aby Ti v modlitbe a chvíľach ticha práve On ukazoval, čo je pre Teba dôležité a potrebné.

Cieľom tohto diela nie je ponúknuť Ti mnoho nových informácií. Má Ti pomôcť odkryť v Tvojom vnútri to, čo si doposiaľ nepomenoval. Objaviť poklad, ktorý je v každom z nás. Pri objavovaní Jeho dobroty a krásy Ti máj ú byť nápomocné fotografie, ktoré zachytávajú Jeho majestátnosť a učia nás žasnúť nad Jeho veľkosťou.

Prajeme Ti, aby si si každý deň nanovo otvoril svoje srdce, nechal sa preniknúť Božím pohľadom a takto rástol vo viere.Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Trnava
Vydavateľstvo Peter Dobrovský
Vydanie prvé
Počet strán 70
Formát 214 x 145 mm
Väzba pevná väzba
Dátum vydania 2021

28 dní pre dušu

modlitbový fotozápisník

zľava
5 %
  • Bežná cena: 8.00€
  • Naša cena: 7.60€

Tento web používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o cookies sa dozviete tu.