Jeho láska ťa uzdraví

Toto dielo je napísané s obrovským zápalom a evanjeliovou jednoduchosťou. Je to podnetná štúdia na tému našej kresťanskej identity milovaných Božích detí a nemilosrdných útokov satana, ktorý sa tisícorakými spôsobmi usiluje zničiť našu identitu Božích synov a dcér.

Otec Dominik Chmielewski dáva v knihe jednoduché odpovede na mnohé dilemy, ktoré trápia svedomie súčasných katolíkov žijúcich vo svete, ktorý čoraz viac pripomína beztvarú prázdnotu, o ktorej na samom počiatku hovorí Kniha Genezis. Autor ukazuje, ako málo stačí, aby sa táto prázdnota zmenila na kvitnúcu záhradu plnú harmónie, krásy a lásky.

„Podstatou nášho duchovného života je túžba, aby sme sa čo najsilnejšie a najúčinnejšie otvorili sile Božej lásky, ktorá má moc premeniť náš život a dať nám vytúžené šťastie. Keď sa takto otváraš úžasnej dobrej zvesti o Bohu, ktorý je zamilovaný do teba a tvojho úžasného predurčenia na celú večnosť, musíš vedieť, že ťa čaká ťažký zápas s mocnosťami temnoty, ktoré urobia všetko, aby si neodhalil Boží plán pre seba, neprijal svoju úžasnú identitu a nežil víťazným životom vo svojom povolaní a fascinujúcom poslaní na zemi. Veľmi často to bude robiť tak, že bude klamať o tebe, o iných ľuďoch, bude falšovať obraz Boha Otca, bude ťa zotročovať ťažkými hriechmi. Bude ťa nabádať, aby si sa z nich nespovedal či sa spovedal zle, alebo sa neobťažoval s akýmkoľvek duchovným zápasom. V skutočnosti sa tvoj život môže krútiť v moci diabolského prekliatia, v priestore, ktorý je veľmi temný, plný bolestí a utrpenia.“

Dôležitým dodatkom knihy sú modlitby za oslobodenie a uzdravenie.

Kniha je cirkevne schválená.

 Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Trnava
Vydavateľstvo Zachej
Vydanie prvé
Počet strán 200
Formát 14x21 cm
Väzba brožovaná
Dátum vydania 2020

Jeho láska ťa uzdraví

zľava
5 %
  • Bežná cena: 8.90€
  • Naša cena: 8.46€

zľava
5 %
Súboj svätých a mystikov s démonmi
Satan, večný nepriateľ človeka, sa neustále snaží zastrašiť, oklamať a pritiahnuť na svoju stranu ľu..
3.30€ 3.14€

zľava
5 %
Novéna odovzdanosti
Don Dolindo Ruotolo (1882 – 1970) počas svojho života napísal úkon odovzdania sa Bohu proti úzkosti ..
0.40€ 0.38€

Tento web používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o cookies sa dozviete tu.