Prežívaj adoráciu / Svedectvo Catliny Rivasovej

V tomto svedectve Ježiš hovorí Cataline:

„Očakávam vás vo svätostánku a vo svätej monštrancii, aby ste mali podiel na sláve môjho Otca, aby ste prijali plamene Ducha Svätého, aby ste milými slovami hovorili o nebi a o láske, ktorá vás očakáva, o šťastí, ktoré vám sľubujem a dám.“ (3. kapitola, posledný odsek)

„Vy, ktorí ma navštevujete pri mojich oltároch, by ste mali vedieť, že už kráčate po pôde rajských záhrad, lebo hoci je pravda, že nebo je na konci, už teraz máte istotu, že je to vaše dedičstvo, lebo skrze vieru máte istotu skutočného víťazstva vo svojich skúškach, súženiach a pochybnostiach.“ (11. kapitola, 8. odsek)

„Slová, ktoré som vyriekol: ‚Poďte ku mne‘, boli a sú určené všetkým dušiam bez výnimky; všetkým, ktorí trpia a nesú bremená alebo traumy, ktoré sú pre nich príliš ťažké. Sú to slová, ktoré im sľubujú opravdivú útechu v utrpení a najúčinnejšiu úľavu v skúškach.“ (11. kapitola, 17. odsek)

A Ježiš potom dáva prisľúbenia vrátane udelenia 12 osobitých milostí pre duše, ktoré ho navštevujú v Najsvätejšej sviatosti.Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Trnava
Vydavateľstvo Zaex
Vydanie prvé
Počet strán 112
Formát 105×145 mm
Väzba brožovaná väzba
Dátum vydania 2013

Prežívaj adoráciu

Svedectvo Catliny Rivasovej

zľava
5 %
  • Bežná cena: 1.50€
  • Naša cena: 1.42€

Tento web používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o cookies sa dozviete tu.