Pôst a Veľká noc v rodine / Ako prežívať v rodine obdobie Pôstu a Veľkej noci

Veľká Noc je ten najrodinnejší sviatok zo všetkých.

Je zameraný na odovzdávanie viery z generácie na generáciu. Prežívať ju v rodine s deťmi nie je problém, ale výhoda! Treba však vedieť ako na to.
V našej rodine i v spoločenstve máme s tým veľmi dobrú skúsenosť. Deti sa na to tešia a spomínajú celý rok. Veľa vecí, o ktorých len počuli, tu môžu vidieť a prežiť. Stolujú s Ježišom pri Poslednej večeri, bdejú s ním v Getsemani, nesú s ním kríž na krížovej ceste, prežijú obrady jeho smrti, v tichu stoja pri jeho hrobe, radujú sa z jeho vzkriesenia.
Sme vyštudovaní teológovia a máme kvalitnú liturgickú formáciu, ale mnohé z veľkonočného tajomstva sme pochopili až vďaka deťom: Zvelebujem ťa, Otče, Pán neba i zeme, že si tieto veci skryl pred múdrymi a rozumnými a zjavil si ich maličkým (Lk 10,21).
Kniha ponúka námety na obdobie od Popolcovej stredy až do nedele Zoslania Ducha Svätého. Jej jadrom je slávenie Veľkonočného trojdnia.Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Trnava
Vydavateľstvo OZ Milovať a ctiť
Vydanie prvé
Počet strán 160
Formát 114 x 184 mm
Väzba brožovaná väzba (mäkká)
Dátum vydania 2020

Pôst a Veľká noc v rodine

Ako prežívať v rodine obdobie Pôstu a Veľkej noci

zľava
5 %
  • Bežná cena: 6.99€
  • Naša cena: 6.64€

Tento web používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o cookies sa dozviete tu.