Nielen z chleba žije človek / Ako žiť z Božieho slova?

Je to prvá zo série kníh od poľského autora, kňaza a rehoľníka salvatoriána Krzysztofa Wonsa. Autor sa venuje ľudskej a duchovnej formácii zvlášť rehoľných osôb.

Jeho diela povstávajú z pastoračnej praxe a z prednášok, ktoré mal v centre duchovnej formácie v Krakowe. Kniha je venovaná všetkým, ktorí chcú žiť hlbší a autentickejší kresťanský život. Ide o budovanie a prehlbovanie vzťahu s Bohom skrze modlitbu a Božie slovo. Autor nás učí čítať Sv. písmo, tak, aby sme v ňom začuli Boží hlas a aby nás počuté Božie slovo mohlo vnútorne premieňať. Čítanie Božieho slova nám chce odhaliť Božiu prítomnosť a konanie v našom každodennom živote, otvára nám oči na Boha, ktorý prechádza okolo nás. Boh sa nám prihovára každý deň osobne a Božie slovo je výsostný prostriedok na porozumenie Božím slovám a výzvam. Autor nás učí modliť sa Božím slovom. Je to jednoduchá a všetkým prístupná cesta, pre tých, ktorí túžia prežívať svoju každodennosť s Bohom. Kniha ponúka a učí praktickému čítaniu Sv. písma, vovádza nás k živému prístupu k Sv. písmu.



Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Košice
Vydavateľstvo Redemptoristi - Slovo medzi nami
Vydanie prvé
Počet strán 142
Formát 120×195 mm
Väzba brožovaná väzba
Dátum vydania 2005

Nielen z chleba žije človek

Ako žiť z Božieho slova?

zľava
5 %
  • Bežná cena: 4.60€
  • Naša cena: 4.37€

Tento web používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o cookies sa dozviete tu.