7 tajomstiev Eucharistie

7 tajomstiev Eucharistie sa opiera o Sväté písmo, spisy svätých a učenie pápežov. Oboznámi nás so skrytými pravdami o Eucharistii pravdami, ktoré prijímali teológovia, svätci a mystici, ale zriedka ich pochopil bežný človek. Autorovi Vinnymu Flynnovi sa podarilo urobiť to, čo sa nedarí mnohým teológom: písať o tých najhlbších tajomstvách viery jednoducho a zrozumiteľne pre všetkých. Hoci sme v učení Cirkvi dostali všetky potrebné informácie, nedokázali sme nájsť potrebné súvislosti. Neuvedomujeme si v plnej miere, koho vlastne prijímame v Eucharistii, prečo nám Boh dal túto jedinečnú sviatosť, alebo akú odpoveď od nás očakáva. Každý jeden katolík je pozvaný skúmať tajomstvo Eucharistie a rozumieť mu stále viac a viac.

Táto kniha všetko zmení! Po jej prečítaní si úplne nanovo uvedomíme, že Eucharistia nie je len sväté prijímanie je to reálna premena nášho každodenného života.Kniha
Vydavateľstvo Zachej
Vydanie prvé
Počet strán 112
Formát 125×195 mm
Väzba pevná väzba
Dátum vydania 2018

7 tajomstiev Eucharistie

  • Autor: Flynn Vinny
  • ISBN 9788089866588
  • Dostupnosť: Skladom
  • Bežná cena: 7.90€
  • Naša cena: 7.51€
Tento web používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o cookies sa dozviete tu.