Leotina záhrada / Nový život do spustnutej záhrady zlomených vzťahov

NÁDHERNÝ ROMÁN O VIERE, ODPUSTENÍ A TAJOMSTVÁCH, KTORÉ NIČIA ŽIVOTY.


Nový život do spustnutej záhrady zlomených vzťahov


Leotina záhrada bola kedysi krásne miesto, kde kvitli kvety a nádej. Tam Leota nachádzala útočisko pred hlbokými ranami, ktoré jej spôsobila ničivá vojna. Bola to jej svätyňa, kde kľačala pred milujúcim Bohom a modlila sa za deti, ktoré nechápali jej tiché sebaobetovanie. Teraz je osemdesiatštyriročná Leota Reinhardtová sama a jej milovaná záhrada je spustnutá. Všetky jej snahy o zmierenie s jej dospelými deťmi vyšli nazmar. O svojom zúfalstve hovorí len milujúcemu Otcovi, svojmu jedinému priateľovi. Potom Boh priveje vietor zmien v celkom nepravdepodobných podobách: jednou je vysokoškolský študent, ktorý si myslí, že má na všetko odpovede, a druhou vnučka, s ktorou sa Leota už dávno márne túžila zblížiť. Môže však napraviť skazu, ktorú spôsobilo uchovávanie bolestivých rodinných tajomstiev, skôr než vyprší jej čas?

Francine Riversová, autorka bestsellerov v rebríčku New York Times, si naďalej získava uznanie vydavateľov a vernosť čitateľov po celom svete. Medzi jej početné bestsellery patrí Vykúpená láskaDieťa zmierenia či Šarlátová niť.Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Trnava
Vydavateľstvo Kumran
Vydanie prvé
Počet strán 416
Formát 155×235 mm
Väzba brožovaná väzba
Dátum vydania 2014

Leotina záhrada

Nový život do spustnutej záhrady zlomených vzťahov

zľava
5 %
  • Bežná cena: 11.90€
  • Naša cena: 11.31€

zľava
20 %
Obnovme si nádej / Podnety pre novú evanjelizáciu
Pomocný biskup arcidiecézy Los Angeles  Robert Barron je v USA veľmi známou osobnosťou. Mediáln..
19.00€ 15.20€

Tento web používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o cookies sa dozviete tu.