Tidewaterská nevesta

Ani jeden z nich nemá čas na lásku.
Láska si ich však aj tak našla.

Selah Hopewellová je zrejme jediná žena vo Virgínskej kolónii, ktorá sa netúži vydať. Iste, v Jamestowne žije priveľa mužov a príliš málo žien, ale Selah už má plné ruky práce s pomáhaním otcovi v rodinnom obchode. A teraz ju ešte poslali do prístavu, aby privítala loď privážajúcu tabakové nevesty, o ktoré sa treba postarať, kým si medzi mnohými nápadníkmi nevyberú toho pravého.
Xander Renick je možno najžiadanejším tabakovým lordom v osade. Vlastní rozľahlé pozemky, jeho úrodu si zákazníci vysoko cenia a postavenie mediátora medzi kolonistami a mocným kmeňom Powhatanov, ktorý žije v ich blízkosti, ho robí jednoducho nenahraditeľným. Xander je však už ženatý so svojím podnikom a ešte stále smúti nad stratou manželky, dcéry náčelníka Powhatanov.
Môžu dvaja ľudia, ktorí vášnivo milujú svoju nezávislosť, nájsť životné šťastie a uspokojenie len vlastnými silami? Alebo zistia, že to, čo im v živote už dlho chýbalo, mali celý čas rovno pred očami?Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Trnava
Vydavateľstvo i527.net
Vydanie prvé
Počet strán 400
Formát 143×211 mm
Väzba pevná väzba
Dátum vydania 2022

Tidewaterská nevesta

zľava
5 %
  • Autor: Frantz Laura
  • ISBN 9788082490193
  • Dostupnosť: Skladom
  • Bežná cena: 16.90€
  • Naša cena: 16.01€

Tento web používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o cookies sa dozviete tu.