100 spôsobov, ako milovať svoju dcéru

Jednoduché, ale veľmi účinné kroky, ako svojej dcére prejaviť lásku. Začnite už dnes! Táto kniha od autorov bestsellerov 100 spôsobov, ako milovať svojho manžela a 100 spôsobov, ako milovať svoju manželku vám ponúka 100 jedinečných, praktických nápadov, ktoré môžete využiť, aby ste dcére, bez ohľadu na jej vek, prejavili vašu lásku.

Kniha obsahuje skvelé postrehy a ľahko aplikovateľné skúsenosti Matta a Lisy. Preto je veľmi jednoduché začať hneď! Milujete svoju dcéru, ale to automaticky neznamená, že jej viete účinným spôsobom preukazovať svoju lásku. Potrebujete nájsť spôsoby, ako sa priblížiť k jej srdcu. Len tak vybudujete vzájomnú dôveru a blízkosť, ktorá bude pre ňu oporou, čokoľvek jej život prinesie do cesty. Možno necítite dostatok lásky a túžite robiť veci inak, alebo máte pocit, že musíte neustále súťažiť o pozornosť vašej dcéry so svetom. Táto kniha vám pomôže prejaviť dcére váš veľký záujem o ňu. Pomôže vám vytvoriť puto lásky, ktoré pretrvá po celý život.

Matt Jacobson je zakladateľ stránky FaithfulMan.com a je autorom bestsellerov 100 spôsobov, ako milovať svoju manželku a tiež 100 slov uistenia, ktoré potrebuje počuť vaša manželka. Lisa Jacobson je zakladateľka stránky Club31Women.com a je autorkou bestsellerov 100 spôsobov, ako milovať svojho manžela a tiež 100 slov uistenia, ktoré potrebuje počuť váš manžel. Matt a Lisa spolupracujú na populárnom podcaste Faithful Life. Žijú na severozápadnom pobreží Tichého oceánu, kde spolu vychovávajú osem detí...Kniha
Dostupnosť V kníhkupectve DK Trnava, DK Košice
Vydavateľstvo Ver.sk
Vydanie prvé
Počet strán 102
Formát 150×210 mm
Väzba pevná väzba
Dátum vydania 2021

100 spôsobov, ako milovať svoju dcéru

zľava
5 %
  • Bežná cena: 10.90€
  • Naša cena: 10.36€

zľava
10 %
Metodov prvý pomocník / Skutky svätého Gorazda
Jednou z najtajomnejších  postáv našej ranej stredovekej historie je najbližší spolupracovník s..
4.90€ 4.41€

zľava
5 %
Maratón duše
Kniha Maratón duše je určená všetkým čitateľom a milovníkom žánru fantasy. Autor Martin Hu..
12.00€ 11.40€

zľava
5 %
100 spôsobov, ako milovať svojho syna / Jednoduchá účinná cesta k blízkemu a trvalému vzťahu
Jednoduché a účinné kroky, ako správne milovať svojho syna – už oddnes! Táto praktická kniha od auto..
10.90€ 10.36€